O nas

Hostel ekologiczny Flower Power to miejsce dla tych, którym bliski jest styl życia eko i entuzjastów odkrywania świata z dala od schematów.

Tu znajdziesz nie tylko nocleg i przyjazną atmosferę, ale też miejsce, w którym poznasz niezwykłych ludzi, zwiedzisz Wrocław, jakiego nie pokazują przewodniki, zaplanujesz rajd pod Dolnym Śląsku, kupisz unikalne wyroby lokalnych wytwórców. Miejsce, do którego będziesz chciał wrócić.

Hostel mieści się w przedwojennej willi otoczonej dużym, pięknym ogrodem. Nasza zielona enklawa jest zaledwie o krok od centrum miasta – 10 minut tramwajem lub rowerem.

Oferujemy 25 miejsc noclegowych w ciekawie zaprojektowanych pokojach:

Wybierz pokój dla siebie, nie ma dwóch takich samych!

Do dyspozycji naszych gości oddajemy także w pełni wyposażony aneks kuchenny, gdzie znajdziesz darmowa kawę i herbatę. A nasza bawialnia z TV, internetem, książkami, grami planszowymi i wielkim, słonecznym tarasem ma służyć rozrywce i integracji. Nie zapomnij zrobić sobie zdjęcia pod muralem znanej wrocławskiej rysowniczki Magdy Wosik smiley

Flower Power to miejsce przyjazne wszelkiemu stworzeniu – nie tylko ludzkiemu. Możesz przywieźć ze sobą swoich czworonożnych przyjaciół.